DeWALT DCMBL777X1-QW 54 V axiální foukač listí
Kód: NAKDEWODK0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost proudění vzduchu
258 km/h
Počet rychlostí houpání
3
Maximální hladina hluku
93 dB
Tichý provoz
Ano
Proud vzduchu
21,5 m³/min
Vzhled
Barva
Žlutá
Model
Ruční fukar
Vhodné pro praváky i leváky
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,2 kg
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Pásek přes rameno
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Počet baterií v ceně
1 kusů
Balení baterií
Ano
Počet trysek
2
Nabíječka
Ano
Napájení
Správa napájení
akumulátor
Příkon
54 W
Maximální provozní doba
17 min
Kapacita baterie
9 Ah
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 5035048809211 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 365 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
