DeWALT DCMBL562P1-QW akumulátorový odfukovač listí 200 km/h Černá, Žlutá 18 V Lithium-ion (Li-ion)
Kód: NAKDEWODK0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Ruční fukar
Pracovní technologie
Elektrický
Odsávací kapacita
7,5 m³/h
Režim sání
Ne
Rychloměr
200 km/h
Barva
Černá
Pracovní typ
Foukání
Baterie
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Obsah balení
Balení baterií
Ano
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Pouzdro na přenášení
Ne
Ergonomie
Ergonomický úchop
Ano
Snadné uchopení
Ano
Přídavná rukojeť
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.655 kg |
| EAN: | 5035048728062 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 600 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
