DeWALT DCL043-XJ pracovní svítidlo LED Černá, Žlutá
Kód: OSWDEWLAT0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Model
Závěsné pracovní světlo
Hák na zavěšení
Ano
Technické údaje
Hák
Ano
Vyzařovací úhel
90°
Výkon
Počet žárovek
3 žárovek
Svítivost
1000 lm
Světlá barva
Bílá
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Technologie žárovky
LED
Vhodné pro venkovní použití
Ano
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 5035048553824 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
