DeWalt DCK429P3T-QW Kombinovaná sada DCD805 + DCG405 + DCH273 + DCF850, 18 V černá, žlutá
Kód: NAKDEWZES0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vrtání
Ano
Průměr kotouče
12,5 cm
Šroubování
Ano
Obsažené bezdrátové nástroje
AKU rotační kladivo
Vlákno brusného kotouče
M14
Příkon
Napětí baterie
18 V
Kapacita baterie
5 Ah
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Technické údaje
Barva
Žlutá
Výkon
Jmenovité otáčky (úhlová bruska)
9000 ot/min
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Volnoběžná rychlost (max)
2000 ot/min
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2000 ot/min
Maximální točivý moment (měkký spoj)
27 Nm
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
90 N·m
Průměr vrtání do dřeva (max.)
5,5 cm
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
650 ot/min
Počet rychlostí
2
Obsah balení
Mlýnek je součástí dodávky
Ano
Součástí dodávky je vrtačka/šroubovák
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Nabíječka baterie
Ano
Počet baterií v ceně
3 kusů
Včetně baterie
Ano
Obsah soupravy
3 akumulátory 18 V 5,0 Ah DCB184
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí a nepovolaných osob.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.802 kg |
| EAN: | 5035048840184 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 475 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
