DeWalt DCK2026P2T-QW Kombinovaná sada DCD805 + DCG405, 18 V XR 2×5,0 Ah černá, žlutá
Kód: NAKDEWZES0036
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Šroubování
Ano
Vrtání
Ano
Obsažené bezdrátové nástroje
Úhlová bruska
Vlákno brusného kotouče
M14
Průměr kotouče
12,5 cm
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
203 mm
Délka
177 mm
Hmotnost
1,34 kg
Hloubka
63,5 mm
Technické údaje
Barva
Černá
Výkon
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
90 N·m
Maximální točivý moment (měkký spoj)
27 Nm
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
650 ot/min
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2000 ot/min
Volnoběžná rychlost (max)
2000 ot/min
Průměr vrtání do dřeva (max.)
5,5 cm
Počet rychlostí
2
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Jmenovité otáčky (úhlová bruska)
9000 ot/min
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Včetně baterie
Ano
Nabíječka baterie
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Součástí dodávky je vrtačka/šroubovák
Ano
Mlýnek je součástí dodávky
Ano
Obsah soupravy
Uživatelský manuál
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí a nepovolaných osob.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.125 kg |
| EAN: | 5035048840177 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
