DeWALT DCH273N příklepová vrtačka SDS Plus
Kód: NAKDEWMWE0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Žlutá
Sekání
Ano
Typ tlumivky
SDS Plus
Vrtání
Ano
Vrtání s příklepem
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Příkon
Napětí baterie
18 V
Výstupní výkon
400 W
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
202 mm
Hmotnost
2,5 kg
Hloubka
301 mm
Šířka
85 mm
Výkon
Míra akustického tlaku
86 dB
Průměr vrtání do dřeva (max.)
2,6 cm
Odchylka vibrací (vrtací kladivo)
1,5 m/s²
Nejistota hladiny zvuku
3 dB
Průměr vrtání do betonu (max.)
2,4 cm
Hladina akustického výkonu
97 dB
Volnoběžná rychlost (max)
1100 ot/min
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Úroveň vibrací (vrtací kladivo)
6,6 m/s²
Úroveň vibrací (vrtání do kovu)
2,5 m/s²
Počet nárazů
4600 bpm
Úroveň vibrací (dláto)
5,4 m/s²
Energie příklepu
2,1 J
Odchylka vibrací (vrtání do kovu)
1,5 m/s²
Odchylka vibrací (tesání)
1,5 m/s²
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Přídavná rukojeť
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte zařízení v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.04 kg |
| EAN: | 5035048557334 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
