DeWALT DCH263P1-QW příklepová vrtačka SDS Plus 1165 ot/min
Kód: NAKDEWMUD0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Systém rychlého uvolnění
Ano
Vrtání s příklepem
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Barva
Černá
Vrtání
Ano
Sekání
Ano
Snadné uchopení
Ano
Zpětný chod
Ano
Typ tlumivky
SDS Plus
Příkon
Nabíječka
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Balení baterií
Ano
Napájecí zdroj
Baterie
Počet baterií
1
Výkon
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Průměr vrtání do betonu (max.)
3 cm
Stanovená rychlost
1165 ot/min
Energie příklepu
3 J
Maximální průměr vrtání do kamene
2,8 cm
Průměr vrtání do dřeva (max.)
3 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.729 kg |
| EAN: | 5035048709078 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 530 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
