DeWALT DCH133N-XJ příklepová vrtačka SDS Plus 5680 ot/min
Kód: NAKDEWMWE0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Žlutá
Snadné uchopení
Ano
Typ tlumivky
SDS Plus
Zpětný chod
Ano
Vrtání
Ano
Sekání
Ano
Vrtání s příklepem
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
5 Ah
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,2 kg
Výkon
Energie příklepu
2,6 J
Průměr vrtání do betonu (max.)
2,6 cm
Stanovená rychlost
5680 ot/min
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.75 kg |
| EAN: | 5035048664551 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
