DeWALT DCGG571M1 Elektrická mazací pistole
Kód: NAKDEWSMA0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavěné světlo
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
4 Ah
Napětí baterie
20 V
Hmotnost a rozměry
Délka
390 mm
Výška
230 mm
Hmotnost
9,5 kg
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Pásek přes rameno
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Balení baterií
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nedovolte dětem obsluhovat spotřebič.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| EAN: | 5035048441947 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 111 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
