DeWALT DCF899N-XJ aku utahovák Černá, Žlutá 1/2" 1900 ot/min 950 Nm 18 V
Kód: NAKDEWKLU0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zpětný chod
Ano
Snadné uchopení
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Vestavěné světlo
Ano
Barva
Žlutá
Příkon
Uživatelská příručka
Ano
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Technické údaje
Průměr závitu
M20
Výkon
Volnoběžná rychlost (max)
1900 ot/min
Maximální točivý moment
950 Nm
Počet nárazů
2400 bpm
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Výrobek obsahuje dobíjecí baterii - nevyhazujte ji do běžného odpadkového koše, odevzdejte ji ke zvláštnímu zpracování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.07 kg |
| EAN: | 5035048548066 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
