DeWalt DCF870N-XJ Rázový utahovák 1/4" 18 V 56 Nm černý, žlutý
Kód: NAKDEWZAK0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Šroubovací pistole
Nastavitelný točivý moment
Ano
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Nastavitelná rychlost
Ano
Průměr sklíčidla
1/4"
LED indikátory
Ano
Barva
Černá
Příkon
Typ baterie
Lithium-Ion (Li-Ion)
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Délka
100 mm
Hmotnost
1 kg
Výkon
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
3000 ot/min
Doba cyklu bez zatížení
4500 spm
Maximální točivý moment
56 Nm
Hlučnost
93 dB
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
1100 ot/min
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Použité baterie zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro nebezpečný odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.282 kg |
| EAN: | 5035048833667 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 199 mm |
| Šířka balení: | 217 mm |
| Délka balení: | 97 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
