DEWALT DCF850N-XJ AKU/rázový šroubovák 1/4" 18V Černá, Žlutá
Kód: NAKDEWZAK0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Nastavitelný točivý moment
Ano
LED indikátory
Ano
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Typ produktu
Rázový šroubovák
Barva
Černá
Průměr sklíčidla
1/4"
Snadné uchopení
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-Ion (Li-Ion)
Hmotnost a rozměry
Délka
100,5 mm
Hmotnost
950 g
Výkon
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
1000 ot/min
Rychlost naprázdno (3. rychlost)
3250 ot/min
Maximální točivý moment
208 Nm
Doba cyklu bez zatížení
3800 spm
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2800 ot/min
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.225 kg |
| EAN: | 5035048742693 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
