DeWALT DCF620P2K poháněný šroubovák / aku šroubovák Černá, žlutá 4400 ot./min.
Kód: NAKDEWWKR0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavěné světlo
Ano
Barva
Černá
Snadné uchopení
Ano
Zpětný chod
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
380 mm
Výška
250 mm
Hmotnost
2,1 kg
Další charakteristiky
Vydávání vibrací
1,5 m/s²
Výkon
Maximální točivý moment (měkký spoj)
30 Nm
Volnoběžná rychlost (max)
4400 ot/min
Průměr šroubu (max)
6,35 mm
Obsah balení
Nabíječka baterie
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Balení baterií
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj nerozebírejte - vnitřní baterie mohou obsahovat škodlivé látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.985 kg |
| EAN: | 5035048548134 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
