DeWALT DCD996P2 vrtačka Rychloupínací Černá, Žlutá 2,1 kg
Kód: NAKDEWWWK0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Výstupní výkon
820 W
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Výška
208 mm
Hmotnost
2,1 kg
Šířka
70 mm
Hloubka
213 mm
Technické údaje
Vrtání
Ano
Vrtání s příklepem
Ano
Upínací rozsah sklíčidla (max)
1,3 cm
Upínací rozsah sklíčidla (min)
1,5 mm
Barva
Žlutá
Odchylka měření K
1,5 m/s²
Počet rychlostí
3
Šroubování
Ano
Výkon
Průměr vrtání do betonu (max.)
1,6 cm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,5 cm
Míra akustického tlaku
97 dB
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
95 Nm
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
1300 ot/min
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
450 ot/min
Nejistota hladiny zvuku
3 dB
Vydávání vibrací
2,5 m/s²
Maximální točivý moment (měkký spoj)
66 Nm
Hladina akustického výkonu
108 dB
Vestavěné světlo
Ano
Průměr vrtání do dřeva (max.)
5,5 cm
Příklepy (vysoká rychlost)
38250 bpm
Rychlost naprázdno (3. rychlost)
2000 ot/min
Příklepy (nízká rychlost)
8600 bpm
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Balení baterií
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Počet článků baterie
2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Použité baterie nevyhazujte do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.365 kg |
| EAN: | 5035048644492 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 435 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
| Typ tlumivky: | Rychloupínací |
| Design výrobků: | Vrtačka s pistolovým držadlem |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
