DeWALT DCD991P2 černá, šedá, žlutá 2000 otáček za minutu
Kód: NAKDEWWWK0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavěné světlo
Ano
Barva
Šedá
Vrtání
Ano
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Zpětný chod
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Napětí baterie
18 V
Počet baterií
2
Kapacita baterie
5 Ah
Hmotnost a rozměry
Výška
208 mm
Hmotnost
2 kg
Hloubka
200 mm
Další charakteristiky
Hlučnost
86 dB
Výkon
Průměr vrtání do dřeva (max.)
1,5 cm
Nejistota hladiny zvuku
3 dB
Maximální točivý moment
95 Nm
Volnoběžná rychlost (max)
2000 ot/min
Míra akustického tlaku
75 dB
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Balení baterií
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.29 kg |
| EAN: | 5035048644430 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Typ produktu: | Vrtačka-šroubovák |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
