DeWALT DCD991NT-XJ Akumulátorová vrtačka 18V TSTAK
Kód: NAKDEWWWK0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výstupní výkon
820 W
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Výška
208 mm
Hloubka
70 mm
Šířka
200 mm
Technické údaje
Vrtání
Ano
Barva
Černá
Šroubování
Ano
Hlučnost
86 dB
LED indikátory
Ano
Nastavitelný točivý moment
Ano
Posun vpřed/vzad
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Vrtání s příklepem
Ne
Úroveň vibrací
2,5 m/s²
Výkon
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
95 Nm
Průměr vrtání do dřeva (max.)
5,5 cm
Maximální točivý moment (měkký spoj)
66 Nm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,5 cm
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2000 ot/min
Obsah balení
Nabíječka baterie
Ne
Pouzdro na přenášení
Ano
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.525 kg |
| EAN: | 5035048644584 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
| Design výrobků: | Vrtačka s pistolovým držadlem |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
