DeWALT DCD800NT-XJ vrtačka 2000 ot/min 1,28 kg
Kód: NAKDEWWWK0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vrtání
Ano
Design výrobků
Vrtačka s pistolovým držadlem
Nastavitelný točivý moment
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový
Vestavěné světlo
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Příkon
850 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,28 kg
Výkon
Maximální točivý moment
90 Nm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Volnoběžná rychlost (max)
2000 ot/min
Upínací rozsah sklíčidla (max)
1,3 cm
Průměr vrtání do dřeva (max.)
5,5 cm
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ano
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Použité baterie nevyhazujte do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.192 kg |
| EAN: | 5035048750247 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 128 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 351 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
