DeWALT DCD791P2 vrták černý, žlutý 1,7 kg
Kód: NAKDEWWIE0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Počet baterií v ceně
2 kusů
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Výška
203 mm
Hmotnost
1,7 kg
Šířka
67 mm
Hloubka
173 mm
Technické údaje
Upínací rozsah sklíčidla (min)
1,5 mm
Barva
Žlutá
Odchylka měření K
1,5 m/s²
Upínací rozsah sklíčidla (max)
1,3 cm
Vrtání
Ano
Šroubování
Ano
Výkon
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
550 ot/min
Nejistota hladiny zvuku
3 dB
Maximální točivý moment (měkký spoj)
27 Nm
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
70 Nm
Míra akustického tlaku
76 dB
Hladina akustického výkonu
87 dB
Průměr vrtání do dřeva (max.)
4 cm
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2000 ot/min
Obsah balení
Balení baterií
Ano
Počet článků baterie
2
Pouzdro na přenášení
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Nabíječka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.634 kg |
| EAN: | 5035048616567 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
