DeWALT DCD791NT-XJ AKU/rázový šroubovák Černá, Šedá, Žlutá 2000, 550
Kód: NAKDEWWWK0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Zpětný chod
Ano
Barva
Šedá
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Příkon
Balení baterií
Ne
Uživatelská příručka
Ano
Napětí baterie
18 V
Příkon
460 W
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
203 mm
Hmotnost
1,2 kg
Hloubka
178 mm
Další charakteristiky
Hlučnost
87 dB
Výkon
Nejistota hladiny zvuku
3 dB
Volnoběžná rychlost (max)
2000, 550
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
70 Nm
Míra akustického tlaku
76 dB
Maximální točivý moment (měkký spoj)
40 Nm
Maximální točivý moment
27 Nm
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.88 kg |
| EAN: | 5035048616369 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 355 mm |
| Šířka balení: | 435 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
| Typ produktu: | Elektrický šroubovák |
| Typ baterie: | XR Li-Ion |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
