DeWALT DCC018N vzduchový kompresor
Kód: NAKDEWKOM0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Žlutá
Příkon
Provozní napětí
12 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,5 kg
Šířka
140 mm
Výška
280 mm
Hloubka
330 mm
Výkon
Maximální provozní tlak
11 bar
Maximální průtok vzduchu
0,6 l/min
Minimální průtok vzduchu
0,35 l/min
Obrazovka
Podsvětlení displeje
Ano
Vestavěný displej
Ano
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte maximální provozní tlak.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.15 kg |
| EAN: | 5902013963448 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
