DeWALT D25134K-QS příklepová vrtačka 800 W Rychloupínací
Kód: NELDEWMUD0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Sekání
Ano
Typ tlumivky
Rychloupínací
Nastavitelná rychlost
Ano
Vrtání s příklepem
Ano
Vrtání
Ano
Barva
Žlutá
Spojka
Ano
Příkon
Příkon
800 W
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3 kg
Hloubka
355 mm
Výška
210 mm
Šířka
75 mm
Výkon
Úroveň vibrací (dláto)
14,3 m/s²
Průměr vrtání do betonu (max.)
2,6 cm
Počet nárazů
5540 bpm
Úroveň vibrací (vrtání do kovu)
2,5 m/s²
Hladina akustického výkonu
101 dB
Nejistota hladiny zvuku
3,8 dB
Průměr vrtání do dřeva (max.)
3 cm
Míra akustického tlaku
90 dB
Průměr vrtání do betonu s jádrovými frézami (max.)
6,5 cm
Obsah balení
Přídavná rukojeť
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Hloubkoměr v balení
Ano
Rychloupínací pouzdro
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení nepoužívejte bez vhodných ochranných pomůcek (např. ochranných brýlí, chráničů sluchu).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.37 kg |
| EAN: | 5035048546963 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
