DeLonghi Magnifica S ECAM 21.117.B Espresso kávovar 1,8 l Plně automatické
Kód: AGDDLOEXP0122
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
A
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
1450 W
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,35 W
Automatické vypnutí
Ano
Režim úspory energie
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9 kg
Výška
351 mm
Šířka
238 mm
Hloubka
430 mm
Výkon
Typ kávovaru
Plně automatické
Samočisticí
Ano
Počet odtoků
2
Kapacita v šálcích
14 hrnků
Parní tryska
Ano
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Typ náplně
Kávová zrna
Vodní filtr
Ano
Nastavitelný mlýnek
Ano
Objem zásobníku vody
1,8 l
Umístění přístroje
Pracovní deska
Vestavěný mlýnek
Ano
Nastavitelné množství vody
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Počet nastavení brusky
13
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Maximální provozní tlak
15 bar
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Barva
Černá
Funkce standby
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Kontrolka
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Odnímatelná jednotka vaření/infuze
Ano
Funkce a programy vaření
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.845 kg |
| EAN: | 8004399326163 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 405 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
