DELONGHI MAGNIFICA EVO ESPRESSO ECAM290.21.B
Kód: AGDDLOEXP0277
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1450 W
Jmenovité napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
240 mm
Hmotnost
9,4 kg
Výška
440 mm
Hloubka
360 mm
Výkon
Maximální výška šálku
140 mm
Typ náplně
Kávová zrna
Typ kávovaru
Plně automatické
Typ produktu
Espresso kávovar
Třída energetické účinnosti
A
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Systém na horkou vodu
Ano
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Objem zásobníku vody
1,8 l
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Funkce a programy vaření
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.67 kg |
| EAN: | 8004399021358 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
