DeLonghi KBOV 2001.GR elektrická konvice 1,7 l Zelená 2000 W
Kód: AGDDLOCZE0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Skrytý výhřevný prvek
Ano
Nastavitelný termostat
Ne
Filtrace
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Objem zásobníku vody
1,7 l
Barva
Zelená
Základní materiál
Nerezová ocel
Indikátor úrovně vody
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
2000 W
Hmotnost a rozměry
Výška
265 mm
Hmotnost
1,3 kg
Hloubka
230 mm
Šířka
230 mm
Ergonomie
Otočitelnost o 360°
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Široce otevíratelné víko
Ano
Bezkabelový
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.76 kg |
| EAN: | 8004399771987 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 235 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
