DELL WD25 Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Černá
Kód: MOBDELSTA0065
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Wake-on-LAN ready
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Příkon
Typ zdroje
DC
Napájecí konektor
USB typu C
Napájecí zdroj
130 W
Hmotnost a rozměry
Výška
205 mm
Šířka
90 mm
Hmotnost
550 g
Hloubka
35,2 mm
Software
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Podporované operační systémy Linux
Ano
Ostatní podporované operační systémy
ChromeOS
Podporované operační systémy Mac
Ano
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
2
Verze HDMI
2.1
Verze DisplayPortu
1.4
Technologie propojení
Kabel
Počet HDMI portů
1
Napájecí konektor
Ano
USB Power Delivery
Ano
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
Počet připojení DisplayPorts
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A
4
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ne
Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort
Ano
Verze USB Power Delivery až do
100 W
Výkon
Slot pro zámek
Ano
Barva
Černá
Nabíjecí funkce
Ano
Integrovaná čtečka karet
Ne
Maximální rychlost obnovy
60 Hz
Rychlost přenosu dat
2500 Gbit/s
Maximální digitální rozlišení
6144 x 3456 px
Počet podporovaných displejů
4
Typ zámku kabelu
Kensington
Obsah balení
Stručný návod
Ano
AC adaptér
Ano
Dodávané kabely
Výkon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.47 kg |
| EAN: | 5397184961735 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 73 mm |
| Šířka balení: | 293 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
