DeepCool PSU PN750M 80+Gold (modulární kabel) EU PLUG ATX 3.1
Kód: ZDLDECOBU0070
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Celkový příkon
750 W
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku
12 cm
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výkon
ATX verze
3.1
Formát PSU
ATX
Účel
PC
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Dodávané kabely
AC
Včetně kabelové spojky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt – riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 2.578 kg |
| EAN: | 6933412740889 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 307 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 198 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
