DeepCool PN1200-M (R-PNC00M-FC0B-JGEU)
Kód: ZDLDECOBU0069
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Prvky ochrany napájení
No load operation
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
120 W
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Efektivita
90%
Celkový příkon
1200 W
Kombinovaný výkon (+12 V)
1200 W
Doba uchování
16 ms
Rozsah zpoždění signálu Power Good
100 - 150 ms
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
15 W
Kombinovaný výkon (+5 V)
120 W
Vzhled
Barva
Černá
Průměr větráku
13,5 cm
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Výška
86 mm
Šířka
150 mm
Hloubka
150 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků)
1
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
3
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
4
Typ kabeláže
Plně modulární
ATX napájecí konektor (20+4pin)
Ano
CPU napájecí konektor (4+4pin)
2
Délka napájecího kabelu pro CPU
70 cm
Počet napájecích konektorů SATA
8
Výkon
Účel
PC
ATX verze
3.1
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
100000 h
Typ ložiska
FDB
Formát PSU
ATX
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Včetně kabelové spojky
Ano
Dodávané kabely
AC
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu výrobku s vodou nebo jinými kapalinami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 144 měsíců |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 6933412741404 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 197 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 117 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
