DeepCool PL800D napájecí zdroj 800 W 20+4 pin ATX ATX Černá
Kód: ZDLDECOBU0061
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Kombinovaný výkon (+12 V)
648 W
Celkový příkon
800 W
Maximální výstupní proud (-12 V)
0,3 A
Kombinovaný výkon (+5 V)
100 W
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Vstupní proud
9 - 4.5 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
100 W
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
3 A
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Maximální výstupní proud (+5 V)
20 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
15 W
Doba uchování
16 ms
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
20 A
Efektivita
85%
Maximální výstupní proud (+12 V)
54 A
Rozsah zpoždění signálu Power Good
100 - 150 ms
Prvky ochrany napájení
Přehřívání
Kombinovaný výkon (-12 V)
3,6 W
Osvědčení
Certifikáty shody
WEEE
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Bezpečnostní spínač
Ano
Umístění větráku
Vršek
Průměr větráku
12 cm
Hmotnost a rozměry
Výška
86 mm
Šířka
150 mm
Hloubka
140 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
ErP
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Možnosti připojení
CPU napájecí konektor (4+4pin)
Ano
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
2
Typ kabeláže
Nemodulární
Délka napájecího kabelu základní desky
55 cm
Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků)
1
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Počet napájecích konektorů SATA
6
Délka napájecího kabelu SATA
550
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
3
ATX napájecí konektor (20+4pin)
Ano
Výkon
Účel
PC
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
100000 h
ATX verze
3.0
Formát PSU
ATX
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Bronze
Typ ložiska
HYB
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.444 kg |
| EAN: | 6933412721529 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/CCC/RCM/EAC/CAN ICES-003(B)/NMB-003(B) /TUV-RH |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
