DeepCool PL650D napájecí zdroj 650 W 20+4 pin ATX ATX Bílá
Kód: ZDLDECOBU0059
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Prvky ochrany napájení
No load operation
Rozsah zpoždění signálu Power Good
100 - 150 ms
Kombinovaný výkon (+5 V)
100 W
Maximální výstupní proud (-12 V)
0,3 A
Vstupní proud
9 - 4.5 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Celkový příkon
650 W
Kombinovaný výkon (+12 V)
648 W
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Maximální výstupní proud (+12 V)
54 A
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
20 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
3 A
Maximální výstupní proud (+5 V)
20 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
15 W
Efektivita
85%
Kombinovaný výkon (-12 V)
3,6 W
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
100 W
Doba uchování
16 ms
Osvědčení
Certifikáty shody
WEEE
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Průměr větráku
12 cm
Barva
Bílá
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Bezpečnostní spínač
Ano
Umístění větráku
Vršek
Hmotnost a rozměry
Hloubka
140 mm
Šířka
150 mm
Výška
86 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
Triman
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Možnosti připojení
Délka napájecího kabelu základní desky
55 cm
Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků)
1
Délka napájecího kabelu SATA
450
Typ kabeláže
Nemodulární
Počet napájecích konektorů SATA
6
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
2
ATX napájecí konektor (20+4pin)
Ano
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
3
CPU napájecí konektor (4+4pin)
Ano
Výkon
Typ ložiska
HYB
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Bronze
Účel
PC
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
100000 h
ATX verze
3.0
Formát PSU
ATX
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.207 kg |
| EAN: | 6933412721246 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 282 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 198 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/CCC/RCM/EAC/CAN ICES-003(B)/NMB-003(B) /TUV-RH |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
