DeepCool Matrexx 55 Mesh ARGB 4F Midi Tower Černá
Kód: OBUDECOBU0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Vzhled
Barva podsvětlení
aRGB
Tlačítko zap/vyp
Ano
Formát
Midi Tower
Maximální délka grafické karty
38 cm
Osvětlení
Ano
Počet 3,5" pozic
2
Podporované formáty základní desky
ATX
Počet expanzních slotů
7
Vhodné pro
Hraní
Maximální výška CPU chladiče
16 cm
Vylepšená správa kabelů
Ano
Protiprachový filtr
Ano
Barva
Černá
Boční okno
Ano
Tlačítko reset
Ne
Tlačítko ovládání RGB
Ne
Model
PC
Umístění osvětlení
Interní ventilátory
Počet 2.5" pozic
2
Materiál
SPCC
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
480 mm
Hloubka
460 mm
Šířka
215 mm
Hmotnost
7,2 kg
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Audio výstup
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
1
Audio vstup
Ano
Chlazení
Podporované průměry předních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Podporované velikosti předních chladičů
360 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Instalované přední ventilátory
3x 120 mm
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Podporované velikosti horních chladičů
280
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
PS2
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.434 kg |
| EAN: | 6933412714149 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 527 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Délka balení: | 522 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
