DeepCool LT360 ARGB Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLDECCPU0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stanovený proud
0,35 A
Spotřeba ventilátoru
2,64 W
Proud čerpadla
0,35 mA
Napětí
12 V
Napětí čerpadla
12 V
Proud ventilátoru
0,22 A
Spotřeba pumpy
4,2 W
Napětí ventilátoru
12 V
Napětí LED
5 V
Spotřeba energie LED (čerpadlo)
3,15 W
Vzhled
Konektor ventilátoru
4pinový
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Materiál chladiče
Hliník
Osvětlovací LED
Ano
Typ konektoru LED
3-pinový
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,86 kg
Hloubka chladiče
12 cm
Délka trubic
41 cm
Šířka chladiče
40,2 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Tloušťka ventilátoru
2,5 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výška čerpadla
8 cm
Šířka čerpadla
9,4 cm
Hloubka čerpadla
6,8 cm
Výkon
Rychlost otáčení (max)
2400 ot/min
Podporované patice procesorů
Socket sTR4
Průměr větráku
12 cm
Rychlost ventilátoru (max)
2400 ot/min
Otáčky motoru čerpadla (max)
3400 ot/min
Maximální proud vzduchu
72,04 cfm
Počet kusů v balení
1 kusů
Rychlost otáčení (min)
600 ot/min
Pokoj
Procesor
Rychlost ventilátoru (min)
600 ot/min
Konektor pro čerpadlo
3-pinový
Typ ložiska
Hydrodynamické ložisko (HDB)
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Otáčky motoru čerpadla
3400 ot/min
Maximální hluk ventilátoru
38,71 dB
Obsah balení
Včetně šroubů
Ano
Montážní sada
Ano
CPU svorky
Ano
Typ balení
Krabice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 6933412728917 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 425 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
