DeepCool LT240 Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLDECZEW0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba pumpy
4,2 W
Proud ventilátoru
0,22 A
Spotřeba ventilátoru
2,64 W
Spotřeba energie LED (čerpadlo)
3,15 W
Napětí čerpadla
12 V
Proud čerpadla
0,35 mA
Napětí ventilátoru
12 V
Stanovený proud
0,35 A
Napětí LED
5 V
Napětí
12 V
Vzhled
Osvětlovací LED
Ano
Materiál chladiče
Hliník
Typ konektoru LED
3-pinový
Konektor ventilátoru
4pinový
Barva
Černá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka chladiče
12 cm
Šířka chladiče
28,2 cm
Hloubka čerpadla
6,8 cm
Délka trubic
41 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Šířka čerpadla
9,4 cm
Výška čerpadla
8 cm
Tloušťka ventilátoru
2,5 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Hmotnost
1,5 kg
Výkon
Podporované patice procesorů
Zásuvka AM5
Konektor pro čerpadlo
3-pinový
Typ ložiska
Hydrodynamické ložisko (HDB)
Rychlost ventilátoru (max)
2400 ot/min
Pokoj
Procesor
Maximální hluk ventilátoru
38,71 dB
Otáčky motoru čerpadla (max)
3400 ot/min
Rychlost ventilátoru (min)
600 ot/min
Otáčky motoru čerpadla
3400 ot/min
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Maximální proud vzduchu
3,48 mmH2O
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Počet kusů v balení
1 kusů
Rychlost otáčení (min)
600 ot/min
Rychlost otáčení (max)
2400 ot/min
Průměr větráku
12 cm
Obsah balení
CPU svorky
Ano
Včetně šroubů
Ano
Typ balení
Krabice
Montážní sada
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.98 kg |
| EAN: | 6933412728894 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
