DeepCool LT240 Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Bílá 1 kusů
Kód: CHLDECZEW0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí
12 V
Spotřeba pumpy
4,2 W
Proud ventilátoru
0,22 A
Spotřeba energie LED (čerpadlo)
3,15 W
Stanovený proud
0,35 A
Proud čerpadla
0,35 mA
Spotřeba ventilátoru
2,64 W
Napětí čerpadla
12 V
Napětí LED
5 V
Napětí ventilátoru
12 V
Vzhled
Osvětlovací LED
Ano
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Typ konektoru LED
3-pinový
Materiál chladiče
Hliník
Konektor ventilátoru
4pinový
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výška chladiče
2,7 cm
Hloubka chladiče
12 cm
Šířka chladiče
28,2 cm
Délka trubic
41 cm
Šířka čerpadla
9,4 cm
Hloubka čerpadla
6,8 cm
Tloušťka ventilátoru
2,5 cm
Výška čerpadla
8 cm
Hmotnost
1,5 kg
Výkon
Maximální hluk ventilátoru
38,71 dB
Průměr větráku
12 cm
Otáčky motoru čerpadla
3400 ot/min
Pokoj
Procesor
Rychlost ventilátoru (min)
600 ot/min
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Rychlost ventilátoru (max)
2400 ot/min
Typ ložiska
Hydrodynamické ložisko (HDB)
Podporované patice procesorů
LGA 1700
Rychlost otáčení (min)
600 ot/min
Maximální proud vzduchu
72,04 cfm
Rychlost otáčení (max)
2400 ot/min
Konektor pro čerpadlo
3-pinový
Otáčky motoru čerpadla (max)
3400 ot/min
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Montážní sada
Ano
CPU svorky
Ano
Typ balení
Krabice
Včetně šroubů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 6933412728900 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 155 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
