DeepCool LD240 Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLDECZEW0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba ventilátoru
2,64 W
Proud čerpadla
350 mA
Spotřeba pumpy
4,2 W
Proud ventilátoru
0,22 A
Napětí ventilátoru
12 V
Napětí LED
5 V
Napětí čerpadla
12 V
Spotřeba energie LED (čerpadlo)
2,55 W
Spotřeba energie LED (ventilátor)
3,15 W
Vzhled
Barva podsvětlení
Více
Typ displeje
LED
Barva
Černá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Typ konektoru LED
3-pinový
Konektor ventilátoru
4pinový
Materiál chladiče
Hliník
Osvětlovací LED
Ano
Hmotnost a rozměry
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Šířka chladiče
12 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Šířka čerpadla
7,8 cm
Délka trubic
41 cm
Výška čerpadla
5,3 cm
Hmotnost
1,48 kg
Hloubka chladiče
28,2 cm
Hloubka čerpadla
8,9 cm
Výkon
Maximální proud vzduchu
3,48 mmH2O
Počet kusů v balení
1 kusů
Podporované patice procesorů
LGA 1700
Rychlost ventilátoru (max)
2400 ot/min
Průměr větráku
12 cm
Pokoj
Procesor
Konektor pro čerpadlo
3-pinový
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Otáčky motoru čerpadla
3400 ot/min
Rychlost ventilátoru (min)
600 ot/min
Typ ložiska
Hydrodynamické ložisko (HDB)
Maximální hluk ventilátoru
38,71 dB
Obsah balení
Počet matic
8
CPU svorky
Ano
Včetně šroubů
Ano
Typ balení
Krabice
Montážní sada
Ano
Montážní instrukce
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.89 kg |
| EAN: | 6933412728719 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 425 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
