DeepCool FL12R-3 IN 1 Počítačová skříň Ventilátor 12 cm Černá 3 kusů
Kód: CHLDECWEN0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stanovený proud
0,15 A
Jmenovité napětí
12 V
Spotřeba elektrické energie
1,8 W
Napětí LED
5 V
Vzhled
Typ konektoru LED
3-pinový
Barva
Černá
Konektor ventilátoru
4pinový
Osvětlovací LED
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
543 g
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výkon
Pokoj
Počítačová skříň
Model
Ventilátor
Typ ložiska
Fluidní dynamické ložisko (FDB)
Proud vzduchu
93,45 m³/h
Průměr větráku
12 cm
Maximální proud vzduchu
55 cfm
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Rychlost otáčení (max)
2150 ot/min
Počet kusů v balení
3 kusů
Rychlost otáčení (min)
500 ot/min
Hlučnost (vysoká rychlost)
33,9 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 6933412785132 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
