DeepCool CH780 - Počítačová skříň
Kód: OBUDECOBU0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Osvětlení
Ano
Barva podsvětlení
aRGB
Podporované formáty základní desky
ATX
Tlačítko zap/vyp
Ano
Maximální délka grafické karty
48 cm
Barva
Černá
Maximální délka PSU
18 cm
Počet 3,5" pozic
2
Formát
Full Tower
Umístění osvětlení
Interní ventilátory
Vylepšená správa kabelů
Ano
Model
PC
Počet expanzních slotů
3
Boční okno
Ano
Maximální výška CPU chladiče
13,2 cm
Protiprachový filtr
Ano
Materiál
Temperované sklo
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Počet 2.5" pozic
3
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
13,7 kg
Výška
551 mm
Šířka
250 mm
Hloubka
528 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB typu C
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Chlazení
Podporované velikosti horních chladičů
120
Počet podporovaných spodních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných bočních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Instalované boční ventilátory
1x 420 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
200
Podporované průměry bočních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry spodních ventilátorů
200 mm
Podporované velikosti bočních chladičů
360 mm
Podporované velikosti spodního chladiče
420 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.8 kg |
| EAN: | 6933412774723 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 612 mm |
| Šířka balení: | 367 mm |
| Délka balení: | 634 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
