DeepCool CH690 Tower Černá
Kód: OBUDECOBU0078
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Formát SSD
2.5"
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Podporované formáty základní desky
ATX
Boční okno
Ano
Model
PC
Tlačítko reset
Ano
Počet 2.5" pozic
3
Formát
Tower
Počet expanzních slotů
8
Tlačítko zap/vyp
Ano
Počet 3,5" pozic
1
Barva
Černá
Maximální výška CPU chladiče
18,2 cm
Maximální délka grafické karty
45 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka
240 mm
Hloubka
481 mm
Hmotnost
9,8 kg
Výška
516 mm
Možnosti připojení
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LCD
Chlazení
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Podporované velikosti horních chladičů
420
Podporované velikosti spodních ventilátorů
360 mm
Počet podporovaných bočních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry bočních ventilátorů
120 mm
Podporované velikosti bočních chladičů
120
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 6933412774037 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 590 mm |
| Šířka balení: | 575 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
