DeepCool CH690 Tower Bílá
Kód: OBUDECOBU0079
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Formát SSD
2.5"
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Počet expanzních slotů
8
Model
PC
Formát
Tower
Počet 3,5" pozic
1
Počet 2.5" pozic
3
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Tlačítko reset
Ano
Barva
Bílá
Maximální délka grafické karty
45 cm
Tlačítko zap/vyp
Ano
Boční okno
Ano
Maximální výška CPU chladiče
18,2 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka
240 mm
Hloubka
481 mm
Výška
516 mm
Hmotnost
9,8 kg
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Obrazovka
Typ displeje
LCD
Vestavěný displej
Ano
Chlazení
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Podporované velikosti spodních ventilátorů
120
Podporované průměry bočních ventilátorů
120 mm
Podporované velikosti bočních chladičů
140
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované velikosti horních chladičů
240
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Počet podporovaných bočních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 6933412774020 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 325 mm |
| Šířka balení: | 585 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
