DeepCool CH360 DIGITAL Micro Tower Černá
Kód: OBUDECOBU0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Vzhled
Barva
Černá
Formát
Micro Tower
Umístění osvětlení
Interní ventilátory
Barva podsvětlení
Více
Maximální délka PSU
16 cm
Model
PC
Vhodné pro
Hraní
Počet expanzních slotů
4
Osvětlení
Ano
Maximální délka grafické karty
32 cm
Boční okno
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Počet 3,5" pozic
2
Materiál
Temperované sklo
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Počet 2.5" pozic
3
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6 kg
Výška
431 mm
Hloubka
428 mm
Šířka
215 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
1
Počet portů USB typu C
1
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Chlazení
Podporované velikosti horních chladičů
240
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Instalované přední ventilátory
2x 140 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
140 mm
Podporované velikosti předních chladičů
360 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Napájení
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.35 kg |
| EAN: | 6933412774693 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 293 mm |
| Šířka balení: | 485 mm |
| Délka balení: | 512 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
