De’Longhi Inissia Plně automatické Kapslový kávovar 0,7 l
Kód: AGDDLOEXP0328
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1260 W
Vstupní střídavé napětí
220–240
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
230 mm
Šířka
225 mm
Hmotnost
3,16 kg
Hloubka
321 mm
Výkon
Objem zásobníku vody
0,7 l
Maximální provozní tlak
19 bar
Funkce uchování teploty
Ano
Systém kávových kapslí
Nespresso
Kompatibilita značky
Nespresso
Nádoba na mléko
Ne
Stolní vařič
Ano
Typ produktu
Kapslový kávovar
Typ kávovaru
Plně automatické
Topný systém
Termoblok
Umístění přístroje
Pracovní deska
Vestavěný mlýnek
Ne
Typ náplně
Kávová kapsle
Obsah balení
Včetně napěňovače mléka
Ano
Ergonomie
Kapacita kontejneru na použité kapsle
11 kusů
Nastavitelná nádobka na odkapávání
Ano
Odnímatelný zásobník na kapsle
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava horkého mléka
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.07 kg |
| EAN: | 8004399328419 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
