De’Longhi Genio S Touch EDG426.GY Plně automatické Kapslový kávovar 0,8 l
Kód: AGDDLOEXP0335
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1400 W
Automatické vypnutí po (max)
5 min
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,61 kg
Výška
272 mm
Šířka
121 mm
Hloubka
281 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Vestavěný mlýnek
Ne
Systém kávových kapslí
Dolce Gusto
Typ kávovaru
Plně automatické
Typ produktu
Kapslový kávovar
Kapacita v šálcích
1 hrnků
Systém na horkou vodu
Ne
Objem zásobníku vody
0,8 l
Typ náplně
Kávová kapsle
Topný systém
Termoblok
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Umístění přístroje
Pracovní deska
Logistická data
Číslo ECCN
85167100
Ergonomie
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Dotyk
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ne
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.52 kg |
| EAN: | 8004399334564 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 325 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 144 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
