De’Longhi ECO 311.BK Manuální Espresso kávovar 1,4 l
Kód: AGDDLOEXP0146
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220–240
Příkon
1100 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,1 kg
Šířka
260 mm
Výška
315 mm
Hloubka
290 mm
Výkon
Vestavěný mlýnek
Ne
Typ náplně
Kávová kapsle
Počet odtoků
2
Typ kávovaru
Manuální
Funkce uchování teploty
Ano
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ produktu
Espresso kávovar
Objem zásobníku vody
1,4 l
Maximální provozní tlak
15 bar
Ergonomie
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava Caffe crema
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| EAN: | 8004399326743 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
