De’Longhi Dinamica Ecam 350.15.B Plně automatické Espresso kávovar 1,8 l
Kód: AGDDLOEXP0167
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
1450 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9,5 kg
Hloubka
429 mm
Šířka
236 mm
Výška
348 mm
Výkon
Maximální provozní tlak
15 bar
Objem zásobníku vody
1,8 l
Samočisticí
Ano
Vodní filtr
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Umístění přístroje
Pracovní deska
Kapacita v šálcích
14 hrnků
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Počet teplotních nastavení
3
Programovatelný
Ano
Vestavěný mlýnek
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Typ náplně
Mletá káva
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Kapacita nádoby na kávová zrna
300 g
Počet odtoků
2
Ergonomie
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Podsvícená tlačítka
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Vestavěný displej
Ano
Barva
Černá
Bzučák
Ano
Indikátor hladiny vody v odkapávacím tácu
Ano
Funkce standby
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava lunga
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.79 kg |
| EAN: | 8004399331143 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
