Cudy LT700 bezdrátový router Gigabit Ethernet Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) 4G Černá
Kód: KILCUDR4G0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní ethernetu LAN
Gigabit Ethernet
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Vlastnosti
Zabudovaný procesor
Ano
Výrobce procesoru
MediaTek
Paměť flash
16 MB
Vnitřní paměť
128 MB
Typ vnitřní paměti
DDR3
Počet jader procesoru
2
Takt procesoru
880 MHz
Příkon
Výstupní napětí
12 V
Typ zdroje
AC, DC
Výstupní proud
1,5 A
Vzhled
Typ produktu
Stolní router
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
LED indikátory
LTE, Výkon, Status, WAN, WLAN
Hmotnost a rozměry
Hloubka
252,5 mm
Výška
48,2 mm
Šířka
161 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
408 mm
Šířka balení
238 mm
Výška balení
58 mm
Anténa
Odnímatelná anténa
Ano
Konstrukce antény
Vnitřní a vnější
Bezpečnost
Přístup pro hosty
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Zabezpečení firewallem
Mac Filter, IP Filter, Domain Filter
Plánovaný přístup
Ano
Překlad síťové adresy (NAT)
Ano
Firewall
Ano
Možnosti připojení
USB port
Ne
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
4
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 45 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 95%
Obsah balení
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
Stručný návod k instalaci
Ano
Včetně antény
Ano
AC adaptér
Ano
Funkce managementu
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
WPS tlačítko
Ano
Tlačítko reset
Ano
QoS
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte extrémním teplotám.
WAN připojení
Ethernet WAN
Ano
DSL WAN
Ano
Slot na SIM kartu
Ano
Typ připojení WAN
RJ-45
Kompatibilita s 3G/4G USB modemem
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi-Fi
802.11a
Mobilní sítě
Podpora Dual SIM
Ano
Typ SIM karty
NanoSIM
Generace mobilní sítě
4G
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Kategorie 4G LTE
6
SMS
Ano
Protokoly
DHCP klient
Ano
DHCP server
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.015 kg |
| EAN: | 6971690792886 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
| Funkčnost NAT: | Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
