Cudy LT500 bezdrátový router Fast Ethernet Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) 4G Bílá
Kód: KILCUDROU0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Maximální výkon Tx (2,4 GHz)
20 dBmW
Typ rozhraní ethernetu LAN
Fast Ethernet
Přesměrování portu
Ano
Aktivace portů
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Technologie kabeláže
10/100Base-T(X)
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Vlastnosti
Paměť flash
16 MB
Vnitřní paměť
128 MB
Příkon
Typ zdroje
PoE
Vzhled
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
Barva
Bílá
LED indikátory
Systém, WLAN
Montovatelné na zeď
Ano
Typ produktu
Stolní/tyčový směrovač
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 8 Enterprise x64
Podporované operační systémy Mac
Ano
Anténa
Konstrukce antény
Vnitřní a vnější
Odnímatelná anténa
Ano
Počet antén
2
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Podpora DMZ
Ano
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
USB port
Ne
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 60 °C
Obsah balení
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
Injektor PoE v ceně
Ano
Stručný návod k instalaci
Ano
Montážní sada
Ano
Funkce managementu
Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME)
Ano
Wake-on-LAN ready
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Je třeba se vyvarovat kontaktu s kapalinami, protože může dojít k úrazu elektrickým proudem.
WAN připojení
Slot na SIM kartu
Ano
Ethernet WAN
Ano
DSL WAN
Ne
Typ připojení WAN
RJ-45
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
867 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
867 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
300 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
802.11g
Mobilní sítě
Typ SIM karty
NanoSIM
Generace mobilní sítě
4G
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Standardy 3G
WCDMA
Podpora Dual SIM
Ne
Standardy GSM (2G)
GSM
Protokoly
DHCP klient
Ano
Podporované síťové protokoly
IPv4 / IPv6
DHCP server
Ano
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 6971690792848 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
| Podpora VPN: | PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
