Corsair iCUE LINK 3500X RGB Midi Tower Černá
Kód: OBUCRIOBU0120
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5
Formát SSD
2.5"
Vzhled
Materiál
Temperované sklo
Vylepšená správa kabelů
Ano
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Boční okno
Ano
Model
PC
Maximální výška CPU chladiče
17 cm
Maximální délka PSU
18 cm
Formát
Midi Tower
Barva
Černá
Počet 2.5" pozic
2
Vhodné pro
Hraní
Osvětlení
Ano
Maximální délka grafické karty
41 cm
Počet expanzních slotů
7
Tlačítko reset
Ano
Umístění osvětlení
Interní ventilátory
Protiprachový filtr
Ano
Barva podsvětlení
Více
Podporované formáty základní desky
EATX
Tlačítko zap/vyp
Ano
Počet interních 3,5" pozic
2
Počet 3,5" pozic
2
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10,5 kg
Hloubka
460 mm
Výška
506 mm
Šířka
240 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Chlazení
Zadní radiátor instalován
Ne
Nainstalovaný vrchní chladič
Ne
Instalované horní ventilátory
3x 120 mm
Nainstalovaný přední chladič
Ne
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Napájení
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.865 kg |
| EAN: | 840006688389 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 325 mm |
| Délka balení: | 575 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
