Concept IL5020 epilátor Černá
Kód: AGDCNCDEP0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LED
LED indikátory
Ano
Zastřihovač
Ne
Počet rychlostí
5
Oblasti těla
Bikiny
Počet záblesků
500000
Holicí strojek
Ne
Barva
Černá
Oblasti tváře
Tváře
Příkon
Napájecí zdroj
Napájení/baterie
Rychlonabíjení
60 min
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Příkon
36 W
Hmotnost a rozměry
Výška
175 mm
Šířka
75 mm
Hmotnost
305 g
Hloubka
140 mm
Obsah balení
Kazetové úložné pouzdro
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.825 kg |
| EAN: | 8595631019917 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
