Clatronic KM 3711 kuchyňský robot 1100 W 5 l Růžová
Kód: AGDCLAROK0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ne
Kapacita misky na těsto
5 l
Mixovací funkce
Hnětění
Bezpečnostní spínač
Ano
Množství
1
Barva
Růžová
Lis na citrusové plody
Ne
Bezpečnostní zámek
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Obsah nádoby
5 l
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
1100 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,85 kg
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Šlehač
Ano
Metla na těsto
Ano
Návod na použití
Ano
Háky na těsto
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.55 kg |
| EAN: | 4006160638752 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 247 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 355 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
