Clatronic BZ 3740 Studené nápoje Izolovaný
Kód: WSZCLADNN0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
65 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Nerezová ocel
Typ displeje
LED
Doporučené použití
Studené nápoje
Model
Chladicí sada
Počet odtoků
1
Výkon
Kapacita
5 l
Chladicí teplota
2 °C
Ergonomie
Kontrolka
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Odkapávací tácek
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte pouze v souladu s určením.
Materiál
Základní materiál
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Směs |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| EAN: | 4006160639209 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 470 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
