CHLAZENÍ VODOU ENDORFY NAVIS F360
Kód: CHLENDZEW0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí ventilátoru
12 V
Napětí čerpadla
12 V
Proud čerpadla
330 mA
Proud ventilátoru
0,30 A
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Konektor ventilátoru
4pinový
Materiál chladiče
Hliník
Materiál vodního bloku
Měď
Typ ložiska
Keramické ložisko
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
120 mm
Šířka chladiče
39,5 cm
Šířka
395 mm
Hloubka chladiče
12 cm
Výška
54 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výška chladiče
2,8 cm
Výkon
Pokoj
Počítačová skříň
Rychlost ventilátoru (min)
250 ot/min
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Rychlost ventilátoru (max)
1800 ot/min
Podporované patice procesorů
LGA 2011 (Socket R)
Konektor pro čerpadlo
SATA
Životnost
100000 h
Otáčky motoru čerpadla (min)
1600 ot/min
Typ ložiska
Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Otáčky motoru čerpadla (max)
2600 ot/min
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.87 kg |
| EAN: | 5903018665900 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
